fbpx
Payoneer Kayıt Olma 2019 guncel
Payoneer Kayıt Olma 2019 Güncel
5 Ekim 2019
Amazon Assocıates Kayıt Olma 2019 guncel

Merhabalar, sizlere bu yazıda Amazon’un satış ortaklığı ağı olan Amazon Associates’e kayıt olmayı göstereceğim.

1.Adım

Amazon Associates sitesine girip sağ üst köşeden “Join Now for Free” kısmına tıklıyoruz.

amazon associates 1

2.Adım

İlk olarak kendi Amazon hesabımıza giriş yapıyoruz. Eğer Amazon hesabımız yoksa alttaki “Create Your Amazon Account” kısmından hesap oluşturabilirsiniz.

amazon associates 2

3.Adım

Sonraki ekranda ise bize adresimizi doğrulatacak. Eğer dikdörtgen içerisinde adresiniz gözükmüyorsa alttan yeni bir adres eklemeniz gerekiyor.

4.Adım

Sonraki ekranda ise sahip olduğunuz websiteleri ve mobil uygulamaların listesinin girilmesini istiyor. Burada Amazon ürünlerini pazarlamayı düşündüğünüz varlıklarınızı listeleyebilirsiniz. Sonrasında “Next” kısmına tıklayınız.

amazon associates 4

5.Adım

Gördüğünüz gibi bir uyarı verdi ve uyarı içerisinde bahsettiği şey varlıklarınızdan herhangi birisi 13 yaşından küçük çocuklara mı hitap ediyor. Eğer öyleyse evet deyip varlığı seçebilirsiniz. Değilse hayır deyip ilerlemeye devam edelim.

amazon associates 5

6.Adım

Bu adımda ise detaylı bir şekilde tüm istedikleri bilgileri vermelisiniz. Translate yardımıyla bilgileri verebilirsiniz. Doğru bilgiler vermeye özen gösterin.

amazon associates 6 resim

7.Adım

Gördüğünüz gibi artık başarıyla Amazon Associates servisine kayıt oldunuz. İsterseniz alttaki “Now” kısmına tıklayarak vergilendirme ve ödeme yöntemi gibi bilgilerinizi hemen ekleyebilirsiniz.

amazon associates 7

Bu yazıda sizlere Amazon Associates kayıt olma güncel 2019 halini göstermek istedim.

Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir